konfigurátor výrobkov
  • utorok | 25.január 2022
  • | dnes: Gejza
  • | zajra: Tamara

Snímače teploty - detailná špecifikácia

TEPLOMERY

setrny k prirodnym zdrojom rodinny dom bytovy dom teplomery

Stonkové, vonkajšie a priestorové snímače teploty Ni1000, príložné, priestorové a vonkajšie snímače teploty KT10.

naspäť ...

Stonkový(príložny) snímač teploty Ni1000

Použitie: Príložný snímač teploty pre meranie teploty média, ktoré preteká potrubím. Teplota sa sníma z povrchu potrubia. Montáž nevyžaduje zásah do potrubia.

Priestorový a vonkajší snímač teploty TRV Ni1000

Použitie: Priestorový snímač teploty pre meranie vonkajšej teploty vzduchu, resp. pre meranie teploty v miestnosti. Používa sa pri ekvitermickej regulácii vykurovacieho systému.

Príložny snímač teploty KT10

Použitie: Príložný snímač teploty pre meranie teploty média, ktoré preteká potrubím. Teplota sa sníma z povrchu potrubia. Montáž nevyžaduje zásah do potrubia.

Vonkajší snímač teploty KT10

Použitie: Je snímač teploty pre meranie vonkajšej teploty vzduchu. Používa sa pri ekvitermickej regulácii vykurovacieho systému.

Referenčný snímač teploty KT10

Použitie: Priestorový snímač teploty pre meranie teploty v miestnosti. Používa sa pri ekvitermickej regulácii vykurovacieho systému. Obsahuje prepínač pre výber požadovanej teploty v referenčnom priestore.

Referenčný snímač teploty Pt1000/Ni1000/Kt10 - WiFi

Použitie: Priestorový snímač teploty pre meranie teploty v miestnosti. Používa sa pri ekvitermickej regulácii vykurovacieho systému. Možnosť pripojenia na RS je cez WiFi alebo RS485 linkou.


CELKOVÉ/MESAČNÉ/DENNÉ/ONLINE prístupy od 1.2.2011